Diyarbakır Bağlar Belediyesi, kırsal yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam ediyor - Haber Diyarbakır

Son Haberler

Reklam Üst

21 Haziran 2020

Diyarbakır Bağlar Belediyesi, kırsal yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam ediyor

Paylaş...
Diyarbakır Bağlar Belediyesi, kırsal yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam ediyor
Son bir yılda kırsal yerleşim bölgelerinde yaptığı yol yapım, bakım ve yenileme çalışmalarıyla dikkat çeken Bağlar Belediyesi, 3 mahalleye daha yeni ve kullanışlı yollar kazandırdı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri birer gün arayla Yemişalan, Develi ve Kabahıdır mahallelerinin yeni yol yapım ve yenileme çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların kullanımına sundu.

14 ayda tüm mahalle ve mezralara hizmet götürdüklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hafta sonunda da çalışan ekiplerin en kısa zamanda diğer yerleşim yerlerinin sorunlarını da çözeceği bilgisini paylaştı.

Beyoğlu," Yol medeniyetin göstergesidir. Bu şiarla bizden hizmet bekleyen dış mahallelerimize hizmet ulaştırma gayretindeyiz. Son olarak 3 mahallemize daha yol kazandırmış olduk. Milletimizin en doğal hakkı olan her hizmet bizi mutlu ediyor. Ekiplerimizle beraber gece gündüz demeden hizmet üretmek için çalışıyoruz. Diğer yerleşim yerlerimizi de layık oldukları yeni yollara kavuşturacağız. Bize milletimizin duası yeter " dedi.

İLKHA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Reklam Alt