Diyarbakır Bağlar Belediyesi yol asfaltlama çalışmalarına devam ediyor - Haber Diyarbakır

Son Haberler

Reklam Üst

14 Haziran 2020

Diyarbakır Bağlar Belediyesi yol asfaltlama çalışmalarına devam ediyor

Paylaş...
Diyarbakır Bağlar Belediyesi yol asfaltlama çalışmalarına devam ediyor
İlçenin en büyük yerleşim yerleri arasında yer alan Şeyh Şamil Mahallesine bağlı Cengizler Caddesi ve Peynirciler Çarşısı Caddesi bölgesinde 2 bin ton sıcak asfalt dökümü gerçekleştirilecek.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, buradaki çalışmaları kısa zamanda tamamlayarak başka mahalle ve caddelere geçeceklerini söyledi.

Hafta sonu da yol yapım çalışmaların devam ettiğini belirten Beyoğlu, "Karacadağ bazalt taşından üretmiş olduğumuz kaliteli ve uzun ömürlü asfalt ile Bağlar ilçemizi hizmete doyuruyoruz. Ekiplerimiz hafta içi ve hafta sonu mesai ayrımı yapmadan vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Kendi asfaltımızı ürettiğimiz için bu konuda rahatız. Tek bir yerde sorun kalmayana kadar devam edeceğiz. Esnaflarımızın bulunduğu Cengizler Caddesini ve Peynirciler Çarşısını modern görünümlü hale getiriyoruz. Buradaki çalışmalarımızı kısa sürede bitirdikten sonra hizmet bekleyen diğer bölgelerimize geçeceğiz. Asfaltlama çalışmalarımız tüm vatandaşlarımızın denetimine ve hizmetine açıktır." ifadelerini kullandı.

İLKHA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Reklam Alt