20 yıl sonra hizmetle tanışan Bağlar sokakları göz kamaştırıyor - Haber Diyarbakır

Son Haberler

Reklam Üst

14 Temmuz 2020

20 yıl sonra hizmetle tanışan Bağlar sokakları göz kamaştırıyor

Paylaş...
20 yıl sonra hizmetle tanışan Bağlar sokakları göz kamaştırıyor

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin şehir içindeki caddelerde asfaltlama çalışmaları kapsamında 5 Nisan Mahallesinin en işlek caddelerinden biri olan Öğretmenler Caddesi de baştan aşağı asfaltlanarak modern ve kullanışlı hale getirildi. Asfalt ve parke taşı çalışmalarından sonra güzel bir görüntü kazanan mahalle, ulaşımda yıllar sonra rahat nefes aldı.

Selahattin Eyyubi Mahallesi’ne ziyarette bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yapılan hizmetler hakkında vatandaşların görüşlerini aldı. Vatandaşlar, yıllar sonra gelen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Beyoğlu’na teşekkür etti.

Belli bir süreden bu yana mahallede sıcak asfalt ve parke taşı döşemeye yönelik hizmet çalışması yürüttüklerini belirten Beyoğlu, “Bizim üç misyonumuz var: Hizmet, sosyal ve gönül belediyeciliği. Bunları bir arada yürüterek uzun yıllardır hak ettiği hizmeti alamamaktan şikayetçi olan milletimize layık olduğu kaliteli yaşamın alt yapısını ve imkanlarını kazandırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Beyoğlu, “Selahattin Eyyubi Mahallemizde, caddelerimize önce kaliteli ve uzun ömürlü sıcak asfalt serimi yaptık, ardında da kaldırım ve ara sokaklara parke taşları döşedik. Vatandaşımız, huzurlu bir yaşama kavuştu, ulaşım nefes aldı. Cadde ve sokaklarımızda artık çok daha güzel görüntüler var.” diye konuştu.

İLKHA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Reklam Alt