Diyarbakır Bağlar Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü - Haber Diyarbakır

Son Haberler

Reklam Üst

30 Temmuz 2020

Diyarbakır Bağlar Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü

Paylaş...
Diyarbakır Bağlar Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı yöneticileriyle beraber ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya gelerek sosyal dayanışma projesine imza attı.

Çocuklar ve ailelerle yakından ilgilenerek sohbet eden Beyoğlu, daha sonra bayram öncesinde giyim desteğinde bulunduğu çocukları kendi elleriyle giydirdi.

Geleceğin ışığı olan çocuklara ve ailelerine destek olmayı insani ve vicdani bir sorumluluk olarak kabul ettiklerini belirten Dürdane Beyoğlu, Bağlar Belediyesinin son 16 ayda sosyal belediyecilikte öncü olduğunun altını çizdi.

Beyoğlu, “Bağlar Belediyemiz sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ortaya koyarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza imkanlar ölçüsünde gerekli desteği sunuyor. Bayram öncesinde ailelerimiz ve çocuklarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımıza giysi ve kıyafet takdiminde bulunduk. Bayram öncesinde çocukların mutlu olduğunu görmek bizim için bayram hediyesi gibi oldu.” diye konuştu.

İLKHA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Reklam Alt