Ana SayfaDiyarbakırDiyarbakır Valisi Karaloğlu’nun gündeminde Eğil var

Diyarbakır Valisi Karaloğlu’nun gündeminde Eğil var

Sosyal Medya Buluşmalarıyla şehrin dört bir köşesinin sorunlarını ele alan Vali Münir Karaloğlu bu hafta Eğil’i masaya yatıracak.

Yaşanan pademi dolayısıyla ilçe buluşmalarına sosyal medya üzerinden devam eden Vali Karaloğlu, sırayla tüm ilçelerin sorunlarını ele alıyor.

Daha önce Sur, Bağlar, Bismil, Çermik, Çüngüş, Yenişehir, Hani ve Çınarlı vatandaşların sorunlarının çözümüne yönelik talimatlar verdiği sosyal medya buluşmalarında bu hafta Salı günü Eğilli vatandaşların soru, talep ve önerilerini değerlendirecek.

Katıldığı her platformlarda Eğil’e çok önem verdiğini sürekli olarak dile getiren Karaloğlu, konumu, barındırdığı doğal ve tarihi güzellikler ile peygamberlerin ebedi istirahatgahı olan Eğil’i, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa’nın yer aldığı Mezopotamya Altın Üçgenindeki İnanç ve Kültür Destinasyonunda turizmi ileriye taşıyacak lokomotiflerden biri olarak gördüğünü belirtti.

Facebook (@munirkaraloglu53), Twitter (@munirkaraloglu), Youtube (Münir Karaloğlu) ve Instagram (munirkaraloglu) sosyal medya hesaplarından 2 Şubat 2021 Salı günü saat 16.00’da canlı olarak yayınlanacak ‘Vali Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmları’ programına başta Eğilli vatandaşlar olmak üzere tüm vatandaşların katılımı bekleniyor.

CEVAP VER

Yorum Giriniz
İsminizi giriniz

KATEGORİLER

ÖNE ÇIKANLAR

YORUMLANANLAR