Ana SayfaDiyarbakırVali Münir Karaloğlu’nun 10 Ocak İdareciler Günü mesajı

Vali Münir Karaloğlu’nun 10 Ocak İdareciler Günü mesajı

Ülkemizin geleceğe yönelik kararlı yürüyüşünde, kamu görevlerinin yerine getirilerek kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza sunulması sorumluluğu mülki idare amirlerimizdedir. Mülki idare amirlerimiz de kendilerine verilen bu sorumluluğun bilinciyle hareket etmektedir.

Memleketin her köşesinde, vatandaşımızın huzurlu ve güvenli yaşamlarını temin etmek için çalışmaktadır. Kamu hizmetlerinin daha etkin, daha verimli, adil ve şeffaf bir anlayışla sunulması noktasında gayret sarf ederek bu sorumluluğu başarı ile yerine getirmektedir.

İdarecilerimiz, dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da ülkemizin ve milletimizin güçlü Türkiye hedefine ulaşmasında en önemli vazifeleri üstlenmeye ve görevlerini hakkıyla yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, mensubu olmaktan gurur duyduğum Mülki İdare Amirliği mensubu arkadaşlarımın ‘10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyorum. Bütün mesai arkadaşlarıma aileleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı temenni ediyor, ebediyete intikal etmiş idarecilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

CEVAP VER

Yorum Giriniz
İsminizi giriniz

KATEGORİLER

ÖNE ÇIKANLAR

YORUMLANANLAR