Ana SayfaDiyarbakırYenişehir Kaymakamı Murat Beşikci mahalleleri gezip vatandaşları dinledi

Yenişehir Kaymakamı Murat Beşikci mahalleleri gezip vatandaşları dinledi

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Murat Beşikci, hafta sonu kısıtlamasında mahalleleri gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.

Her fırsatta vatandaşları evlerinde ve mahallelerinde ziyaret etmeye büyük özen gösterdiğini belirten Başkan Beşikci, kısıtlama günlerinde sosyal belediyecilik hizmetlerini sürdürerek ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerini karşıladıklarını söyledi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Benusen mahallesini ev ev gezerek mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Murat Beşikci Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan vatandaşlarımıza Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, İlçe Belediyemiz ve Kaymakamlığımız, ekipleri kimsesi olmayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin yardımına koşarak tüm ihtiyaçlarını evlerine götürmektedir.

EVLERİNİZDEN ÇIKMAYIN

Dünyayı ve ülkemizi etkileyen salgın nedeniyle vatandaşlara çağrıda da bulunan Başkan Beşikci, “Siz zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmayın. Belediye ekiplerimiz sahada sizlerin sağlığı için gece gündüz vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler sunmak için çalışmaya gayretle devam ediyoruz”dedi.

CEVAP VER

Yorum Giriniz
İsminizi giriniz

KATEGORİLER

ÖNE ÇIKANLAR

YORUMLANANLAR